Lidhje

Presidentja e Kosovës Jahjaga, vizitë në Shqipëri


Presidentja e Kosovës Jahjaga, vizitë në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, vizitoi sot Shqipërinë, ku diskutoi me autoritetet më të larta shtetërore për të thelluar marrëdhëniet në shumë fusha me interes rajonal dhe dypalësh. Kjo është vizita e parë e presidentes së Kosovës në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG