Lidhje

Intervistë me Arsim Bajramin, Ministër i Arsimit të Kosovës


Intervistë me Arsim Bajramin, Ministër i Arsimit të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:09 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG