Lidhje

Investimet në infrastrukturë


Investimet në infrastrukturë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Investimet në infrastrukturë

Në qytetin e Vlorës punimet në dy investime të rëndësishme, Rrugën Transballkanike dhe Rrugën e Skelës kanë ritme të ndryshme. Pas zgjidhjes së çështjes së shpronësimeve autoritetet vendore thonë se i është hapur rrugë punimeve të cilat përmirësojnë lidhjen e autostradës Fier-Vlorë me zonën e bregdetit.
Korespondenti ynë Raimond Kola përgatiti kronikën.

Investimet në infrastrukturë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

XS
SM
MD
LG