Lidhje

Prifti, akuza te reja ndaj Metes


Në Shqipëri, ish ministri I Ekonomisë Dritan Prifti iu rikthye sot akuzave për përfshirjen e kryetarit të parlamentit Ilir Meta në kontratën mes kompanisë Cez dhe asaj për mbledhjen e borxheve, DIA.

XS
SM
MD
LG