Lidhje

Sulmohet banesa e kryetarit te komunes Leposavic


Sulmohet banesa e kryetarit te komunes Leposavic
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në Kosovë, policia bëri të ditur se një mjet shpërthyes është hedhur në shtëpinë e kryetarit të komunës së Leposaviçit, Dragan Jablanoviç, pa pasoja në njerëz por me dëme materiale. Policia tha se po kryen hetime dhe ende nuk dihen autorët apo motivet e sulmit.

XS
SM
MD
LG