Lidhje

Parandalimi i përmbytjeve në zonën Fier-Vlorë


Parandalimi i përmbytjeve në zonën Fier-Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

Zonat midis Fierit dhe Vlorës paraqesin edhe këtë vit rrezik nga përmbytjet e Lumit Vjosa. Banorët thonë se projektet parandaluese duhet të kishin nisur të zbatoheshin më parë.

Banorët e disa fshatarve që u përmbytën në shkurt të këtij viti ankohen se nuk kanë marrë kompesimet që u premtuan.

Parandalimi i përmbytjeve në zonën Fier-Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

XS
SM
MD
LG