Lidhje

Shqipëri: Debat në parlament


Parlamenti në Tiranë u përfshi sot nga debate të ashpra mbi gjendjen ekonomike. Qeveria dhe opozita dhanë vlerësime të kundërta mbi ecurinë e reformave ekonomike dhe fiskale.

XS
SM
MD
LG