Lidhje

Intervistë me Kryetarin e Parlamentit Ilir Meta


Zoti Meta, foli për vizitën në Shtetet e Bashkuara, reformat dhe iu përgjigj pyetjeve lidhur me akuzat për korrupsion.

XS
SM
MD
LG