Lidhje

Analistët amerikanë për gjendjen në Kosovë


Shtetet e Bashkuara e shohin me shqetësim gjendjen politike në Kosovë dhe dy njohës amerikanë të rajonit bëjnë thirrje për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve brenda institucioneve.

XS
SM
MD
LG