Lidhje

Intervistë me autorin Grid Rroji


Intervistë me autorin Grid Rroji
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:02 0:00

Bisedë për librin e zotit Rroji dhe gjendjen e demokracisë në Shqipëri

XS
SM
MD
LG