Lidhje

Kosovë: Marrëveshjet dhe kushtetuesja


Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, tha se pezullimi i përkohshëm i marrëveshjes për Asociacionin e Komunave Serbe, nuk pezullon bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë.

XS
SM
MD
LG