Lidhje

Gjendje e qetë në Prishtinë


Në Prishtinë, sot ishte ditë e qetë pas protestave të së mërkurës që lanë pas vetes 13 të lënduar, 22 të arrestuar dhe shumë dëme materiale. Partitë opozitare thanë se do të vazhdojnë kundërshtimin e marrëveshjeve dhe bënë thirrje që të ndalen arrestimet e deputetëve

XS
SM
MD
LG