Lidhje

Muzeu i Ulqinit


Muzeu i Ulqinit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Muzeu i Ulqinit

Në muzeun e Ulqinit , kohë më parë, u bë dixhitalizimi i eksponateve duke i bërë kështu më të kapshme dhe më interesante koleksionet dhe galeritë e muzeut për vizitorët vendas dhe të huaj.

Përdorimi i kësaj teknologjie ka nxitur turizmin kulturor duke promovuar fondin historik dhe etnografik të qytetit të Ulqinit.

Muzeu i Ulqinit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

XS
SM
MD
LG