Lidhje

Hetime mbi koncesione ne shendetesi


Në Tiranë, prokuroria nisi hetimet për shkeljet e dyshuara në tre koncensione të shëndetësisë me vlerë 250 milionë euro, pas polemikave se janë shkelur kushtet e barazisë në garë dhe se ka patur favorizime klienteliste.

XS
SM
MD
LG