Lidhje

Festat për fëmijët e braktisur


Femijet e braktisur dhe festat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Femijet e braktisur dhe festat

Krishtlindjet dhe Viti i Ri kanë një kuptim të veçante për fëmijët që janë nën kujdesin e bamirësive për shkak të braktisjes nga prindërit, divorceve dhe vështirësive ekonomike.


Korrespondenti ynë Pëllumb Sulo, ishte sot në Shtëpinë e Fëmijës Shkollor në Shkodër, që strehon fëmijë duke filluar nga mosha 6 vjeç, dhe përgatiti këtë material:

Femijet e braktisur dhe festat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

XS
SM
MD
LG