Lidhje

Tirane, protesta e opozites


Tirane, protesta e opozites
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Në Tiranë, opozita protestoi sot para parlamentit kundër korrupsionit të qeveritarëve, të cilët sipas saj, shkelin ligjet dhe abuzojnë me pushtetin. Opozita paralajmëroi një stinë të re protestash në janar.

XS
SM
MD
LG