Lidhje

Tirane, protesta e opozites


Në Tiranë, opozita protestoi sot para parlamentit kundër korrupsionit të qeveritarëve, të cilët sipas saj, shkelin ligjet dhe abuzojnë me pushtetin. Opozita paralajmëroi një stinë të re protestash në janar.

XS
SM
MD
LG