Lidhje

Pazari i Korçës


Pazari i Korçës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Atmosfera e fundvitit ndihet pak në Pazarin karakteristik të Korçës, i cili është restauruar së fundi. Tregtarët e vegjël ankohen prë një fuqi blerse të ulët për shkak të krizës ekonomike dhe shpenzimeve më të vogla që kryejnë emigrantët e kthyer nga Greqia.

XS
SM
MD
LG