Lidhje

Media Arkivi

Ministri Gjiknuri padit 3 ish ministra për humbjet në OSHEE dhe CEZ


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG