Lidhje

Pragu i Vitit të Ri në Shqipëri


Pragu i Vitit të Ri në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Tirana është përfshirë nga një atmosferë e veçantë festive. Bashkia, zyrtarë dhe organizata joqeveritare po shpërndajnë fonde dhe ndihma për fëmijët dhe shtresat më ta varfra.

XS
SM
MD
LG