Lidhje

Prokuroria, ligji anti-mafia


Në Tiranë, prokuroria publikoi sot disa rezultate të punës së saj me ligjin anti-mafia. Rreth 45 milionë euro prona dhe pasuri të shkelësve të ligjit janë sekuestruar vetëm në 6 muajt e fundit.

XS
SM
MD
LG