Lidhje

Shqipëri: Përgjimet dhe politika


Shqipëri: Përgjimet dhe politika
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:20 0:00

Analistë të juridiksionit dhe të politikës shqipëri pohuan se përgjimi i telefonave të një biznesmeni, mbyllja dhe rihapja e hetimeve mbi to, nxori edhe një herë në dritë shkeljet e procedurave nga drejtësia në favor të politikës.

XS
SM
MD
LG