Lidhje

Përgatitet dokumentari mbi diktaturën komuniste


Përgatitet dokumentari mbi diktaturën komuniste
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Studentë dhe pedagogë të Universitetit të Tiranës përgatitën një film dokumentar për diktaturën komuniste dhe burgun e Spaçit.

XS
SM
MD
LG