Lidhje

Përgatitet dokumentari mbi diktaturën komuniste


Studentë dhe pedagogë të Universitetit të Tiranës përgatitën një film dokumentar për diktaturën komuniste dhe burgun e Spaçit.

XS
SM
MD
LG