Lidhje

Mjekët shqiptarë dhe kontributri i tyre në Evropë


Mjekët shqiptarë dhe kontributri i tyre në Evropë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Mjekët shqiptarë janë përfshirë vitet e fundit edhe në qarqet shkencore europiane. Një prej më të njohurave mes tyre është doktoresha Greisa Vila.

XS
SM
MD
LG