Lidhje

Tiranë: Sipas një sondazhi, besimi ndaj qeverisë ka rënë më tej këtë vit


Tiranë: Sipas një sondazhi, besimi ndaj qeverisë ka rënë më tej këtë vit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. J

XS
SM
MD
LG