Lidhje

Ballkani dhe konfliktet e huaja


Ballkani dhe konfliktet e huaja
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Në Kosovë, përfaqësues nga vende të ndryshme të botës po diskutojnë lidhur me ndikimet që po ushtrojnë në Evropën Juglindore konfliktet si ai në Ukrainë dhe në Siri.

XS
SM
MD
LG