Lidhje

Kujdesi paliativ në Shkodër


Në Shqipëri, nga viti në vit janë shtuar rastet e të prekurve nga kanceri. Kohët e fundit, në Shkodër dhe Durrës janë hapur edhe repartet e kujdesit për të sëmurët terminalë, të cilët kanë nevojë edhe për trajtim në banesë.

XS
SM
MD
LG