Lidhje

Kosova: 8 vjet pavarësi


Kosova: 8 vjet pavarësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

Në Prishtinë, përfundoi e qetë protesta e organizuar nga partitë në opozitë me kërkesën për largimin e qeverisë dhe organizimin e zgjedhjeve të parakohshme. Protestat e opozitës pasuan manifestimet e paraditës me rastin e përvjetorit të tetë të pavarësisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG