Lidhje

Mali i Zi dhe NATO


Mali i Zi dhe NATO
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Dy muaj pasi Mali i Zi mori ftesën për anëtarësim në NATO, nisen negociatat ku në to janë përfshirë aspekte të ndyshme politike, ushtarake dhe ligjore.

XS
SM
MD
LG