Lidhje

Gjendja në kufirin e Maqedonisë


Gjendja në kufirin e Maqedonisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Disa mijë refugjatë dhe imigrantë po presin në a anën greke të kufirit me Maqedoninë dhe në zonën neutrale, për të hyrë në Maqedoni, që ta vazhdojnë rrugën më pas drejt vendeve të Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG