Lidhje

Arrestime nën dyshime për terrorizëm


Arrestime nën dyshime për terrorizëm
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

ë Kosovë, policia arrestoi të mërkurën dy persona nën dyshimet për përfshirje në veprat, rekrutim dhe financim të terrorizmit. Të arrestuarit dyshohen për përkrahje në financimin e udhëtimeve për qytetarët e Kosovës që kanë shkuar në luftërat në Siri dhe Irak.

XS
SM
MD
LG