Lidhje

Intervistë me ish-ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, Arben Çejku


Intervistë me ish-ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, Arben Çejku
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:39 0:00

Zoti Çejku foli për rrezikun e radikalizmit islamik dhe çështje të tjera rajonale

XS
SM
MD
LG