Lidhje

Tiranë: Mandatet e deputetëve Leskaj e Suli


Tiranë: Mandatet e deputetëve Leskaj e Suli
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Deputetët e koalicionit të majtë Valentina Leskaj dhe Ragip Suli kërkuan sot që Gjykata Kushtetuese të shqyrtojë mandatet e tyre si ligjvënës, pas akuzave të opozitës se ata kanë rënë në konflikt sepse ata dhe familjarë të tyre kanë përfituar kontrata nga fondet publike.

XS
SM
MD
LG