Lidhje

Tiranë: Studim mbi prokurimet e bashkive të reja


Tiranë: Studim mbi prokurimet e bashkive të reja
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Ndarja e re territoriale e pushtetit vendor ka filluar të funksionojë nga korriku i kaluar dhe në këto 9 muaj qendra Open Data Albania ka bërë transparencën e të gjithë prokurimeve publike, rreth 1300 akte; nga blerjet më të vogla dhe deri tek ankandet shumë-milionëshe dhe koncensionet e mëdha.

XS
SM
MD
LG