Lidhje

Politikanët serbë, fushatë në Kosovë


Politikanët serbë, fushatë në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, akuzoi të martën Beogradin dhe Prishtinën, që siç tha ai, i pamundësuan të marrë pjesë në një tubim me simpatizantët e tij në veriun e Kosovës.

XS
SM
MD
LG