Lidhje

Presidenti Nishani me protestuesit


Presidenti Nishani me protestuesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Në Tiranë, Presidenti Bujar Nishani iu bashkua sot protestave të veprimtarëve të mjedisit pranë liqenit artificial, duke i quajtur ndërtimet aty një akt vandalizmi. Por kryetari i bashkisë, Erjon Velija, tha se presidenti po keqpërdorej nga opozita dhe se këndi i lojërave do të ndërtohej.

XS
SM
MD
LG