Lidhje

Maqedoni, Reagime per faljen e politikaneve


Presidenti maqedonas Gjorgje Ivanov me vendimin e djeshëm për faljen e politikanëve ka nxitur mjaft reagime në vend por dhe protesta të opozitës.

XS
SM
MD
LG