Lidhje

Kryeministri Rama ne Uashington


Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ndodhet në Washington për takimet që do zhvillojë në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin Obama dhe Nënpresidentin Bajden. Kryeministri foli në Këshillin e Atlantikut, ku ai u ndal tek sfidat e sigurisë ne Ballkanin perëdnimor në përpjekje për t'u integruar në BE.

XS
SM
MD
LG