Lidhje

Kryeministri Rama ne Uashington


Kryeministri Rama ne Uashington
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:19 0:00

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ndodhet në Washington për takimet që do zhvillojë në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin Obama dhe Nënpresidentin Bajden. Kryeministri foli në Këshillin e Atlantikut, ku ai u ndal tek sfidat e sigurisë ne Ballkanin perëdnimor në përpjekje për t'u integruar në BE.

XS
SM
MD
LG