Lidhje

Rama: Takimi me Obamën në Shtëpinë e Bardhë


Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama zhvilloi sot një takim në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin Barak Obama dhe Nënpresidentin Joe Biden. Në mbyllje të bisedimeve, Kryeministri Rama dha përshtypjet në një intervistë për Zërin e Amerikës:

XS
SM
MD
LG