Lidhje

Akuza kundër OSHEE


Akuza kundër OSHEE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në Tiranë, opozita akuzoi për abuzime financiare Operatorin e Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE. PD publikoi dokumenta për tendera, që sipas saj, janë shkelje të kompanisë. Por OSHEE thotë se shpenzimet administrative janë minimale dhe fitimet e kompanisë po ri-investohen në rrjet.

XS
SM
MD
LG