Lidhje

Ekspertët amerikanë për krizën në Maqedoni


Ekspertët amerikanë për krizën në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Daniel Serwer dhe Edward Joseph për pasojat e krizës tek qytetarët dhe reputacioni i vendit tek Uashingtoni dhe Brukseli

XS
SM
MD
LG