Lidhje

Ekspertët amerikanë për krizën në Maqedoni


Daniel Serwer dhe Edward Joseph për pasojat e krizës tek qytetarët dhe reputacioni i vendit tek Uashingtoni dhe Brukseli

XS
SM
MD
LG