Lidhje

Muzeu Kombëtar i Fotografisë Marubi


Muzeu Marubi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Muzeu Marubi

Në qytetin e Shkodrës, prej disa ditësh, është hapur për për publikun Muzeu Kombëtar i Fotografisë Marubi, një muze ky që i kapërcen vlerat e kulturës kombëtare. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, vizitoi sot këtë muze dhe, përmes kronikës së përgatitur prej tij, sjell për shikuesit një përshkrim të përmbajtjes së këtij muzeu.

Muzeu Marubi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

XS
SM
MD
LG