Lidhje

Shekspiri në Lezhë


Shekspiri në Lezhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Këshilli Britanik dhe Vodafon kanë përfshirë bibliotekën publike të qytetit të Lezhës në projektin e bibliotekës dixhitale të veprave të Shekspirit. Janë 400 postera të kësaj biblioteke, që po udhëtojnë në botë, në 400 vjetorin e vdekjes së Shekspirit.

XS
SM
MD
LG