Lidhje

Johannes Hahn në Kosovë


Komisionari i Bashkimit Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata për Zgjerim, u bëri thirrje partive politike në Kosovë që të bashkëpunojnë në rrugën evropiane të vendit ndërsa tha se pa ratifikimin e marrëveshjes për shënimin e kufirit me Malin e Zi, nuk do të ketë liberalizim vizash.

XS
SM
MD
LG