Lidhje

USAID për reformën në drejtësi


USAID për reformën në drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Ndihmës Administratori i Përgjithshëm i USAID për Europën dhe Azinë, Thomas Melia u bëri sot thirrje partive politike shqiptare të gjejnë mirëkuptimin për të miratuar së bashku reformën në sistemin e drejtësisë.

XS
SM
MD
LG