Lidhje

Intervistë me zv/Presidentin e IREX, Aleksander Dardeli


Intervistë me zv/Presidentin e IREX, Aleksander Dardeli
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:58 0:00

Zoti Dardeli flet për gjendjen e medias në Shqipëri dhe sfidat me të cilat përballet ajo.

XS
SM
MD
LG