Lidhje

Kosovë, financimi i terrorizmit


Kosovë, financimi i terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Në Kosovë, parlamenti miratoi në parim projektligjin për parandalimin e pastrimit të parave dhe luftimin e financimit të terrorizmit. Autoritetet thanë se ky projektligj lidhet ngushtë me programin e qeverisë për vitet 2015-2018 për luftimin e terrorizmit.

XS
SM
MD
LG