Lidhje

Filmi "Money Monster"


“Money Monster”, me regji të aktores së njohur Jodie Foster, ku interpretojnë në rolet kryesore George Clooney dhe Julia Roberts, trajton temën e hendekut të thellë që ekziston mes njerëzve më të pasur, që përbëjnë vetëm 1 për qind të shoqërisë, dhe pjesës tjetër të shoqërisë.

XS
SM
MD
LG