Lidhje

Serwer: Kosova nuk është kërcënim për ekstremizmin


Eksperti i çështjeve të Kosovës, Daniel Serwer thotë se Prishtina është e angazhuar në përpjekje për të frenuar ekstremizmin dhe se kjo luftë ka dhënë rezultate.

XS
SM
MD
LG