Lidhje

Shqipëri, varfëria ekstreme


"Fundjavë Ndryshe", Intervistë me Drejtorin Ekzekutiv të nismës, Arbër Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

i

Ka mjaft familje në Shqipëri që nuk kanë as mjetet më elementare të jetesës. Por ekziston mes të tjerash një fondacion, një nismë që përpiqet t'i ndihmojë dhe quhet "Fundjavë Ndryshe". Zëri i Amerikës pati rastin të bisedonte me Drejtorin Ekzekutiv të nismës, Arbër Hajdari.

"Fundjavë Ndryshe", Intervistë me Drejtorin Ekzekutiv të nismës, Arbër Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

XS
SM
MD
LG