Lidhje

Debate për listën e Pres. Ivanov


Vendimi i presidentit maqedonas Gjorgje Ivanov për tërheqjen e pjesërishme nga lista e të falurve të 22 personave, ka shkaktuar mjaft debate në Shkup. Ambasada amerikane në Shkup dhe zyrtarët në Bruksel thonë se nuk duhet të ketë drejtësi selektive.

XS
SM
MD
LG